درباره ما

نیم نگاهی به تاریخچه و آینده فردوس دختران

 

 

موسسه فرهنگی آموزشی فردوس دختران از سال ۱۳۷۶ فعالیت های رسمی خود را با تاسیس پیش دبستان و دبستان دخترانه (غیر دولتی ) در منطقه ۵ تهران آغاز نمود و به مدد هدف گذاری و برنامه های شایسته توانست به موقعیت های چشم گیر و افتخارات متعدد دست پیدا کند . اکنون در آستانه ۲۵ سالگی عمر با برکت خود به عنوان“دبستان درجه ۱ , هوشمند و برتر استان تهران “ مثل نگینی می درخشد .

این جایگاه ممتاز مرهون تلاشها و فداکاری های خالصانه همکاران فرهیخته و دلسوز بوده و با همراهی ارزشمند اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز در دوره های مختلف حاصل گردیده است .

شروع بیماری کرونادر اواخر سال ۱۳۹۸ و بحران ناشی از تعطیلی مدارس ما را بر آن داشت تا با رویکرد جدید و جذب نیروهای متخصص متعهد و صاحب سبک برنامه های ویژه ای در جهت جبران عقب افتادگی های احتمالی دانش آموزان و توانمند سازی آنان در شرایط مختلف طراحی کنیم .

در این راه مصمم تر و با انگیزه تر از گذشته در راستای اعتلا و بالندگی دانش آموزان عزیزمان و موفقیت های آنان همت همت گمارده ایم , امید آن داریم با عنایت حضرت باریتعالی , همراهی و همدلی اولیای گرامی دانش آموزان مسئولیت سنگین تربیتی را بهره گیری از دانش و تجربه تیم اجرایی , آموزشی و فرهنگی به بهترین نحو به سرانجام برسانیم .

افتخارات فردوس دختران

افتخارات فردوس دختران

افتخارات فردوس دختران

موسس مدرسه فردوس دختران

موسس مدرسه فردوس دختران

 

سرکار خانم سکینه غفاری با همتی ستودنی و عشق و اشتیاقبه تعلیم و تربیت با کوله باری از تجربه مدیریت در سال ۱۳۷۶ پیش دبستان و دبستان غیر دولتی دختران را در منطقه ۵ تاسیس نمود و پایه های این معماری مقدس را برمبنی کشف و پرورش استعداد ها و تربیت دختران معصوم , این گلدسته های باغ هستی بنیان نهاد و به حمداله بعد از ۲۵ سال تلاش خالصانه آثار مهرورزی و ثمرات نگرش ایشان در فردوس دختران موج می زند ما نیز بپاس قدر دانی از اهتمام مادرانه و مسئولانه این فرهیخته گرانقدردر جهت اعتلاس فرهنگی و تربیتی دانش آموزان عزیزدر جهت تحقق آرزوهای والدین گرامی هم قسم شده ایم از هیچ کوششی فروگذار نباشیم .

 

از طرف معلمین و کادر اجرایی

نادیا قاسم پور

مدیر

مدرسه فردوس دختران !

پیش دبستان و دبستان فردوس دختران

هوشمند و برتر استان تهران در منطقه 5 میباشد , کلیه دروس در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا در کشور بصورت آنلاین برگزار می گردد.

آدرس :

تهران , منطقه 5 , فلکه دوم صادقیه , ابتدای فردوس شرق , پلاک 40 , مدرسه فردوس دختران

مسیریابی گوگل مپ  :

تماس با ما :

tell ferdos dokhtaran:   02144082711

:   02144082704

    :   09339999770

  :  info@ferdossch.ir

شبکه های اجتماعی :

کلیه حق و حقوق این سایت مربوط به مدرسه فردوس دختران می باشد و هرگونه سوء استفاده و انتشار پیگرد قانونی دارد .