درباره ما

نیم نگاهی به تاریخچه و آینده فردوس دختران

 

 

موسسه فرهنگی آموزشی فردوس دختران از سال ۱۳۷۶ فعالیت های رسمی خود را با تاسیس پیش دبستان و دبستان دخترانه (غیر دولتی ) در منطقه ۵ تهران آغاز نمود و به مدد هدف گذاری و برنامه های شایسته توانست به موقعیت های چشم گیر و افتخارات متعدد دست پیدا کند . اکنون در آستانه ۲۵ سالگی عمر با برکت خود به عنوان“دبستان درجه ۱ , هوشمند و برتر استان تهران “ مثل نگینی می درخشد .

این جایگاه ممتاز مرهون تلاشها و فداکاری های خالصانه همکاران فرهیخته و دلسوز بوده و با همراهی ارزشمند اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز در دوره های مختلف حاصل گردیده است .

شروع بیماری کرونادر اواخر سال ۱۳۹۸ و بحران ناشی از تعطیلی مدارس ما را بر آن داشت تا با رویکرد جدید و جذب نیروهای متخصص متعهد و صاحب سبک برنامه های ویژه ای در جهت جبران عقب افتادگی های احتمالی دانش آموزان و توانمند سازی آنان در شرایط مختلف طراحی کنیم .

در این راه مصمم تر و با انگیزه تر از گذشته در راستای اعتلا و بالندگی دانش آموزان عزیزمان و موفقیت های آنان همت همت گمارده ایم , امید آن داریم با عنایت حضرت باریتعالی , همراهی و همدلی اولیای گرامی دانش آموزان مسئولیت سنگین تربیتی را بهره گیری از دانش و تجربه تیم اجرایی , آموزشی و فرهنگی به بهترین نحو به سرانجام برسانیم .

افتخارات فردوس دختران

افتخارات فردوس دختران

افتخارات فردوس دختران

موسس مدرسه فردوس دختران

موسس مدرسه فردوس دختران

 

سرکار خانم سکینه غفاری با همتی ستودنی و عشق و اشتیاقبه تعلیم و تربیت با کوله باری از تجربه مدیریت در سال ۱۳۷۶ پیش دبستان و دبستان غیر دولتی دختران را در منطقه ۵ تاسیس نمود و پایه های این معماری مقدس را برمبنی کشف و پرورش استعداد ها و تربیت دختران معصوم , این گلدسته های باغ هستی بنیان نهاد و به حمداله بعد از ۲۵ سال تلاش خالصانه آثار مهرورزی و ثمرات نگرش ایشان در فردوس دختران موج می زند ما نیز بپاس قدر دانی از اهتمام مادرانه و مسئولانه این فرهیخته گرانقدردر جهت اعتلاس فرهنگی و تربیتی دانش آموزان عزیزدر جهت تحقق آرزوهای والدین گرامی هم قسم شده ایم از هیچ کوششی فروگذار نباشیم .

 

از طرف معلمین و کادر اجرایی

نادیا قاسم پور

مدیر

سارا رضایی

معاون پرورشی

زهرا کفاشیان

معاون اجرایی

معلمان مدرسه فردوس دختران

مهدیه بهادران

پایه چهارم

ناهید احمدیان

پایه پنجم

هاجر حیدری

معلم قرآن

خانم ویدا کنشلو

مریم سروری

پایه سوم

مهدیه ماشینی

پایه دوم

مریم محمدی

پایه اول

و دیگر کادر اجرایی

شیما محب علی

مسئول IT

خدماتی

مدرسه فردوس دختران !

پیش دبستان و دبستان فردوس دختران

هوشمند و برتر استان تهران در منطقه 5 میباشد , کلیه دروس در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا در کشور بصورت آنلاین برگزار می گردد.

آدرس :

تهران , منطقه 5 , فلکه دوم صادقیه , ابتدای فردوس شرق , پلاک 40 , مدرسه فردوس دختران

مسیریابی گوگل مپ  :

تماس با ما :

tell ferdos dokhtaran:   02144082711

:   02144082704

    :   09339999770

  :  info@ferdossch.ir

شبکه های اجتماعی :

کلیه حق و حقوق این سایت مربوط به مدرسه فردوس دختران می باشد و هرگونه سوء استفاده و انتشار پیگرد قانونی دارد .